Plastická operace osvobozuje…

Opravdu! Plastická operace osvobozuje člověka od finanční závislosti. Nemám na mysli její cenu, která spíše osvobozuje od spousty peněz. Mám na mysli jinou plastickou operaci. Vezmete nůžky a uděláte střih. Proč? Protože vás osvobodí. Je to tak jednoduché. Ovšem pak přijde to těžké období se s tím vyrovnat. Hezky pěkně to doplatit. Najednou to asi nepůjde, ale postupně se vám to jistě povede. Nebude to hned, ale za nějaký čas budete svobodnější. Nevěříte? Zkuste to. Vezměte svou kreditní kartu a přestřihněte ji! Hned teď! Administrativně zrušit v bance jí můžete daleko později. Jen ji přestřihněte, ať vás neláká ji používat. Ono totiž, když část splatíte, a neprovedete plastickou operaci své karty, tak budete mít nutkání ji opět použít. I když bude schovaná v šuplíku, tak jí časem vytáhnete a použijete. Nevěříte? Zkuste to! A nakonec jí stejně přestřihnete, protože budete chtít být svobodnější. Kreditní kartu po plastické operaci vám žádný obchodník nevezme. Z bankomatu na ní peníze nevyberete. Zboží s ní nezaplatíte. Je nepoužitelná! A časem se vám podaří ji splatit. Ani v bance ji přestřiženou chtít nebudou. Tak co zkusíte to? Máte na to? Chcete být svobodnější?

Ladislav Blažek

Příspěvek byl publikován v rubrice O důležitém a jeho autorem je Ladislav Blažek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>